Paveldas

tveraiAtsiveria Tverai-TVARA (TARA). Tai užginti gimimai, kuriais gyvavo Žmonija – Aukštaitija. Iš ten Tiesa Šviesioji įlieta į Lietuvos likimą, eigastį šeimų, gimčių – teisių. Tai piligrimai keliaujantys laikais- vaikai užgimę Lietuvoj. Jie švelnūs, mylintys, tikri, jie geri.

kernaveNedaugeliui atsiveria takai – Kūrėjo Išmintis. Svajota buvo ilgai, iškiliai, karštai. Kol norų kupinos krūtinės, nėra kaip suvaldyt minties, nes plėšo į visas puses energijos ugninės, geismai. Namai palieka nuošaly, o veržiamės į niekur, arba statistais tampame svetimame žaidime.

karmazinaiMūs protėviai ir gentys iki užtemimo, arba negatyvių energijų įsigalėjimo, gyveno vienyje su Kūrėju, Gamta, Saule, Visata. Svajojo daug ir šviesūs vaizdiniai ir mintys jungėsi į vientisą, harmoningą tekėjimą, kas leido lengvai, be kliuvinių materializuoti norima, įsivaizduojama.

kelionesMūsų Žemėje, mūsų šalyje daug stiprių ir šviesių vietų, išlikusių per visus tamsos ir nuopolio laikus. Yra vietovės su Dangaus ir Žemės Jungtimi, kitur mūsų žmonijos istorija, dar kitose vietose Dvasios Milžinai saugo žmonijos prigimtį.

Kai kur šeimos vizijos ir vaizdiniai dausose išlikę per svajonę, dar kitur Išminties trupiniai Jėgos lauke ir dar yra ateities įvaizdžiai sukurti žynių. Tai mūsų piliakalniuose, „dolmenuose“, akmenyse, piltinėse kapavietėse. Visur begalinė Dvasia ir gyvastis. Kūrėjas ir kūrinys. Energija be matomos formos, bet su gyvu turiniu, teikianti įkvėpimą, pakilimą, atminį, gyvybingumą... Jei mes vienos Dvasios.

Tęsinys sekančiam apsakyme.