Namai

pieva2Apie namus senokai bekalbėjau. Jie pamesti kadaise buvo ir samprata pakitus, bet prisiminti reik iš naujo, nes laikas eina. Kaip kad minėjau jau anksčiau namai-tai gyvenimo būdas, mūsų kultūra, augimas lig dangaus. Ir nors iš ten kadais atėjom, bet žemėje, pamatę šitiek galimybių, pradėjom kurti, vaizduotė išnešė į pakraštį ir dingo vaizdas. Pametus atspindį neliko kelio. Ir sukamės ratu daugiausia savo vaizdiniais ar patirtim gyvuodami. Mūs naujas amžius čia su savo vaizdiniais ir spinduliu.

simonis namaiNamų aprašymus pradėjau nuo dešimties kampų, bet nusprendžiau pridėti dar truputį. Dešimteriopas požiūris priklauso žmogiškoms Esybėms. Žemėje tai karvedžiai arba Valdovai. Pvz. Aleksandras Makedonietis.

keturiu kampu gyvenimasKaip jau minėjau, yra keturių kampų gyvenimas. Tokie „namai“, tai nuolatinis stebėjimas ir žvilgčiojimas į priešingą pusę. Susižvalgymas tarpusavy su tuo kuris greta ir pastangos užimti, apeiti, įšokti į priešingą poziciją.

simonio paveikslas namaiNamų, kaip jau minėjau, būta įvairių, o ir dabar yra. Anie, apie kuriuos kalbėjau, pilni.

Tai dešimties kampų namai, tai reiškia, kad jų visi gyventojai (kiekvienas) yra individualūs. Jie patys sau šviesa.

ankorNamai – tai gyvenimo Būdas, pats Principas. Kuo remiamės, kiek apimam ką skleidžiam, kokia liepsna – tokia nata. Tai atsispindi aplinkoje. Joje mūsų – žmonių individualumas.

piramideNamų tema kalbėta daug ir įvairiai. Vieniems tai statiniai, kitiems tvarka, kitiems tai sienos saugančios save. Idėjų buvo daug ir siekių. Griuvėsių liko nemažai ant žemės veido, net randų, kol “Dvasią” tie namai išleido.