Visų laikų, visų civilizacijų, visų kultūrų Žmonės iš Pirmapradžio Vienio.
Visi ŽMONĖS iš Pradžių Pradžios.
 

Kaip jau minėjau, esu Aldona žmogus, motina, sesuo. Kitas savo Būties formas dar taisau. Giminės kelyje daug akmenų. Gyventa iškiliai, bet ir grubiai, abejingai, aistringai, kartais netgi brutaliai.

Aš atsibudau prieš 17 metų. Ryški šviesa atvėrė paveldą. Ne viskas džiugino. Kol suvaldžiau emocijas praėjo 9-eri metai. Namų erdvė atvira, bet ryšiai sumazgyti, pripainiota. Teko taisyti raštą. Per tai ir mokiausi ir gyvenau. Kelias ir tikslas – Savastis, Kūrėjo Prigimtis. Kaip buvo kažkada sukurta, taip per amžius liko dausose. Reikėjo atspindį surinkt. Dabar laisva, nes naujas laikmetis atvėrė kelią. Šviesa visiems prieinama.

Sprendimą padariau pati išeiti į erdvę, kalbėt laisvai, kad tie, kas bunda, kas eis į ateitį, galėtų atsiminti. Gyva esybė mūsų Žemė, gyva Esybė – Žmonija. Energija galinga Pirmapradė. Apsivalys pati nuo šiukšlių ir tranų, bet tiems, kurie ją engė, o tuo pačiu ir Savastį, turėtų būti nesmagu. O jeigu su iliuzija tapatinas, tai nyks jų gyvastis – jie patys. Jie taps tik priedu prie kitų, netekti Savasties – to nelinkėčiau žmogui, nes proto forma (logika ir tikslas) tai tik viena dalis. O dar jausmai ir įkvėpimas – gyvas pažinimas; o dar emocijos ugnis; o dar svajonė – gyvas Savasties plazdėjimas; prie viso to pridėkit Meilę, Išmintį ir Galią, kaip Dievo Esmę ir dar Visatos Būtį, Pasaulių Skaistą – visa žmoguje. Ar kas norėtų tai atrasti? Tai yra, nes visad buvo. Tik pripažinimo savęs tetrūksta. Tai gyvuoja. Jūs galite paprieštaraut, kad šito nesimato, nesigirdi, nesijaučia, o jūsų dėmesys gi kur? Ką prantat, ieškot, kuo mėgaujatės, kuo gyvenat, ar turit, tai ir aky, ausy ar rankoj. Išsivaizduokit, kai telefono mobilaus nematę buvot, tai ar nebuvo ryšio širdim neišjuotėt. Ryšys jau egzistavo per atstumą ir noras buvo susisiekt, o telefonas tik materiali šio ryšio išraiška, priemonė. O galėjo būt ne telefonas, o jūsų smegenų dalis, jeigu Erdvė gyva, Pasaulis gyvas, o mes juk spinduliai JO Saulės, Žaisme planetų, Žemės ir Dangaus. Tai sakyčiau Pradžiai.    

g28295
rect11667
rect11667