Tėkmė

UpeAtėjo Laikas. Mes, Baltai, visada taip gyvenome. Mūsų Protėviai tai Pirmapradžio tąsa. (žr. šeima). Kūrėjo Minties Šviesa, Jo pasaulio Žmonės. Šiandieninė Lietuvos teritorija neparodo mūsų Žemių. Po nuopuolio, katastrofos, kai kurios vietovės atsidūrė po smėlynais, kitos atsivėrė ežerais ar upėmis, bet visur teka Šviesa. Mūsų Protėviai ligi šiol laiko tą žemę. Jie čia, visada šalia, tik aukštesniame plane. Pasižvalgykime kiek daug piliakalnių, pilkapių, riedulių, kurių amžius nuo penkiolikos iki dviejų su puse tūkstančio metų. Vėlesnio laikotarpio likę krūsnys, užpilai ir ąsočiai. Tai Galia ir Dvasia vienybėje.

VanduoKalbėsiu apie laiką, jo srautą tekantį erdvėj. Tai jo vibracijos ir galios versmėje, kurią vadiname- Saulelė. Iš Jos mes ištekam kai pradedam gyvuoti kaip Esybė, individualiai. Laiko tėkmėje keliaujame per pasaulius kol išryškėjame kaip Asmenybė. Gimstame kažkame (nors būname vieny) kol išryškėja kontūrai ir sudėtis: šeima, namai, principas kuriuo gyvuojam ir pasaulis. Tada Būtis. Kai išsibūnam atsipalaiduojam ir spinduliu keliaujam į save-Saulelę. Iš ten vėl gimstame kitame, į kitą planą keliamės. Ir taip be pabaigos. Civilizacijos pakeičia viena kitą nerasdamos savęs, Esmės-Versmės.

saule lygiadienisKalbėsiu apie pavasario metą. Tai "Sodo" atbudimo laikas. Po Pavasario lygiadienio, nauja spiralė įsivibruoja ir susijungia su tuo kas yra iš Esmės arba likę(sukaupta, turi tęstinumą). Tai mūsų kiaušinis-aura.

tulpesPer Išmintį atvėrus seką sakinių kalbu - nereikia daug darbų ir užmojų galingų. Geriau jau Svają stebuklingą priimkime - laimingai. Jeigu sustingę - pakvėpuokime giliai, lai spinduliai išjudins  mūsų sąstingį-(tai goduliai, geiduliai, juoduliai). Nukreipkime mes dėmesį į žemę, medį, akmenį ar paukštį.

namams

Rašau aš gruodį, skaitysite tikriausiai sausį,  dėl to  atsiprašau.

Jau baigės vienas ratas apie Saulę, mes metais tai vadiname dabar. O buvo laikas kai žiemos nebuvo ir Saulė švietė ištisai, ir šilta buvo visada.