saule lygiadienisKalbėsiu apie pavasario metą. Tai "Sodo" atbudimo laikas. Po Pavasario lygiadienio, nauja spiralė įsivibruoja ir susijungia su tuo kas yra iš Esmės arba likę(sukaupta, turi tęstinumą). Tai mūsų kiaušinis-aura.

Viršutinė sfera skirta svajonėms, atsinaujinimui, atgimimui, atbudimui. (Velykų šventimas).

Saulė rieda per Dangų, patekdama vis į kito žvaigždyno skambesį. Avine įsidega ugnis, kyla gyvybingumas. Skyla uola, vanduo ištrykšta ir Žemei jį sugėrus, gyvastis-Gamta įgauna Galią.  Toliau Jaučio-Tauro žvaigždyno įtakoje Gamta sušyla. Gyvybingumo syvai teka, atrodo Gamta šneka. Švenčiame pavasario Metą - skambančio Laiko Šventė. Vadinama JORe, JŪRe. Kvapų, garsų, gyvybės Jūra.

Solnce JaraSlavai švenčia Solnce-Jar -Saulės Meto šventę. Dar vadinamą užsukimo laiką. Ryla -sukamas muzikos instrumentas(Jarila-Solnce). Beje, Senąjame Dangaus Rate(Zodiake) Jaučio arba Tauro vietoje randame Raitelį. Panašu, kad jo žirgo kanopų bildesys ir buvo griaustinis. Tauro žvaigždyną sudaro trys žvaigždžių spiečiai: Tauro, Plejadės(Sietynas) ir Hiadės(Gyvatės). Šis žvaigždynas susijęs su Paukščių taku ir Zodiako sfera(kaip Šaulio žv. ir Skorpiono žv.), todėl jo įtaka Gamtai yra didelė, nešanti alsavimą, atvėrimą.

Gegužės 5 d. - 13 d. Žieduonos metas. Renkame augalų ir medžių žiedus. Didžiausias kvapnumas. Eiga tokia: Iš vakaro išsimaudome pirtyje arba kitaip apsišvariname. Ryte atsikėlę nusiprausiame(galima ir rasa), pasveikiname Saulę, Žemę, Gamtą ir nevalgę, nekūrę ugnies, einame rinkti žiedų. Skirtingiems žiedams reikėtų neštis atskiras medžiagos(lino) skiautes. Priėję prie medžio pasikalbame, pasidžiaugiame juo ir prašome atleisti(duoti) mums moteriškų žiedų.(Tų, kurie pasiruošę vaisių užmegzti). Jei prieisime meiliai, švelniai-dėmesingai, tikrai atpažinsime. Nuo vieno medžio skiname ne daugiau kaip rieškutes(dvi saujas) žiedų, nes medis obels ziedaiatiduoda su energija. Žiedai renkami iki 12 val. Parsineštus žiedus užmigdome. Paskleidžiame vėsioje, nuo Saulės apsaugotoje vietoje. Tada ranka sukame virš jų ratą pagal laikrodžio rodyklę(kelis kartus), nuglostome(aštuoniuke iš kairės į dešinę ir atgal kelis kartus) ir uždarome mostu -spirale į centrą prieš laikrodžio rodyklę. Visą tą laiką lyg niūniuojame ir švelniai kalbame, kad jiems(žiedams) reikia miegoti, kol jie bus pažadinti. Žiedus paliekame ligi 16 val. Tik po to juos galima perkelti į pastovią išsausėjimo vietą. Kai rudenį arba žiemą plikysite arbatą, žiedus reikia papurtyti delnuose-pažadinti, prisiminti medį, žydėjimo laiką ir iškvėpti į juos, tada jie bus ir atiduos energiją, aromatą jums.verbena vaistazoles

Sveikinu visus DaArijus-toteminius Jaučius, Žmones giliai mėlynomis akimis.Tai Jūsų dosnumas, ramybė, kelio žinojimas, Šiaurinės spindulys palaiko Dvasią mūsų tautoje ir laikmetyje. Ačiū Jums . Te PaLaima visada gyvuoja jūsų namuose.

Su Meile...